Setkání partnerů

Dne 12. dubna se uskutečnilo setkání partnerů projektu: Youth Included (Česká republika) zastoupená Ekaterinou Kokkalou (koordinátorkou projektu), Vienna Association of Education Volunteers – VAEV (Rakousko) zastoupená Anastasijí Vlatkovic a Denitsou Ivanovou, IDEC S.A. zastoupené Niki Zafeiropoulou z Řecka, ITC – Innovation Training Center zastoupené Begoñou Arenas Romero a Ariadnou Canoves ze Španělska, Jugend- & Kulturprojekt e.V. (Německo) zastoupené Myrto-Helenou Pertsinidi a Symplexis zastoupené Marií Menegaki z Řecka se setkaly online prostřednictvím Zoomu, aby projednaly postup své práce na projektu COPE.

Prvním tématem byl Pracovní balíček 2: Mapování specifických psychosociálních problémů mládeže v období po Covid-19 a identifikace nejnovějšího stavu v oblasti programů psychosociální podpory pro mládež.

Všichni partneři připravili národní zprávu po provedení desk research a průzkumu o problémech duševního zdraví znevýhodněné mládeže a příslušných potřebách pracovníků s mládeží (především sociálních, interkulturních a digitálních dovedností), aby mohli na tyto výzvy reagovat.

Měli jsme také možnost naplánovat další kroky pro přípravu WP3: Návrh balíčku školení pro peer-to-peer podporu pod vedením pracovníků s mládeží, která bude zahájena v květnu 2023.

Partneři se znovu sejdou online 30. května v 10:00 SEČ!

Do té doby budeme sdílet další novinky o postupu naší práce! Zůstaňte naladěni!

Sledujte projekt COPE na:

Přejít nahoru